12. kolejka rozgrywek IV Ligi Podkarpackiej

12. kolejka rozgrywek IV Ligi Podkarpackiej

W 12. kolejce IV Ligi Podkarpackiej PGE FKS Stal II Mielec podejmie u siebie Lechię Sędziszów Małopolski – zespół zajmujący obecnie 9. miejsce w tabeli. Mecz odbędzie się w sobotę, 15 października o godzinie 14:00 na boisku nr. 4 przy ul. Sportowej w Mielcu.

Drużyna Marcina Gancarczyka i Janusza Hynowskiego w 10. kolejce pokonała Wólczankę Wólka Pełkińska, kolejka 11. dała rezerwom zwycięstwo nad Stalą II Rzeszów, natomiast wygrana w III Rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgów Rzeszów/ Dębica zapewniła młodej Stali awans do kolejnej fazy pucharowej.

Pracujemy ciężko i odważnie wprowadzamy młodzież do piłki seniorskiej. Każdy mecz jest dla nas wyzwaniem – średnia wieku “seniorskiej” Stali II Mielec to niespełna 17 lat. Sukces to nie przypadek – to ciężka praca, odwaga i cierpliwość.” – mówią szkoleniowcy PGE FKS Stal II Mielec.

Lechia Sędziszów Małopolski – beniaminek ligi prowadzony przez trenera Dariusza Frankiewicza w ostatnich meczach mistrzowskich remisował z Wisłokiem Wiśniowa i Igloopolem Dębica. Drużyna do tej pory ma na swoim koncie cztery zwycięstwa, pięć remisów i i dwie porażki – co plasuje ich na 9. miejscu w tabeli.

Zapraszamy do lektury nowego cyklu #MŁODASTAL jakiej jeszcze nie znacie. Poznajcie bliżej podopiecznych Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec.

Comments are closed.