Rezerwy Stali wygrywają trzeci ligowy mecz z rzędu!

Rezerwy Stali wygrywają trzeci ligowy mecz z rzędu!

Za nami świetne meczowe widowisko w wykonaniu PGE FKS Stal II Mielec. Dzisiaj na boisku nr. 4 przy ul. Sportowej w Mielcu rezerwy Stali pokonały u siebie drużynę z Sędziszowa Małopolskiego! W 12. kolejce IV Ligi Podkarpackiej Młoda Stal wynikiem 3-1 wywalczyła sobie kolejne cenne punkty. Strzelcami bramek byli znakomici David Poreba, Krystian Kardyś i w doliczonym czasie Gabriel Majocha, który wszedł na boisko w 80′ meczu za Przemysława Maja. Dobra passa trwa – jest to trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu.

“Dzisiejszy mecz nie był dla nas łatwy.. Mimo tego, że drużyna Lechii jest beniaminkiem to znajduję się wyżej od nas w tabeli. Przygotowywaliśmy się do spotkania z pozytywnym nastawieniem po poprzednich zwycięstwach oraz koncentracją, bo wiemy jak ważne jest dla nas zdobywanie kolejnych punktów” – mówił Konrad Guca, strzelec dwóch bramek w meczu pucharowym.

PGE FKS Stal II Mielec:
Dudek Mateusz, Wyparło Michael, Sosiński Paweł, Bik Krystian, Guca Konrad, Poreba David, Soboń Adrian, Maj Przemysław, Blama Olivier, Gierlach Szymon, Kardyś Krystian.

Rezerwowi:
Palko Paweł, Bajorek Bartosz, Kasza Kacper, Kopczak Kacper, Majocha Gabriel, Mikiera Michał, Osuch Hubert.

Sztab szkoleniowy:
I Trener – Marcin Gancarczyk
II Trener – Janusz Hynowski
Kierownik drużyny – Grzegorz Bajdak

Lechia Sędziszów Małopolski:

Ćwiczak Łukasz, Branas Paweł, Ciemierkiewicz Eryk, Słoma Kamil, Frankiewicz Dariusz, Malisiewicz Sebastian, Czółno Amadeusz, Wesołowski Kamil, Dziura Hubert, Czółno Aleksander, Pyrdek Przemysław.

Rezerwowi:

Potworka Kamil, Ćwiczak Oskar, Posłuszny Bartłomiej, Krupa Amadeusz, Bęben Eryk.

Sztab szkoleniowy:

I Trener – Dariusz Frankiewicz
Masażysta – Bała Piotr
Kierownik drużyny – Chorąży Arkadiusz

Comments are closed.