Informacja Klubu w sprawie Akademii

Informacja Klubu w sprawie Akademii

W związku z ogromnym zainteresowaniem udziałem dzieci i młodzieży w zajęciach treningowych prowadzonych przez klubową Akademię PGE FKS Stal Mielec pragniemy poinformować, że aktualnie ilość zawodników zrzeszonych w Akademii przekroczyła 400 osób.

Chcąc utrzymać wysoki standard szkolenia jedynego klubu ekstraklasowego w województwie podkarpackim, a także ze względu na ograniczony dostęp do obiektów treningowych co uniemożliwia tworzenie nowych grup, informujemy, że dniem 1.09.2022 zamknięty zostaje proces naboru do grup Akademii. Wyjątek stanowią grupy dziewczynek od rocznika 2010 do 2014 oraz chłopców z rocznika 2013 do wyczerpania wolnych miejsc.

Jednocześnie informujemy, że w miesiącu grudniu, we wszystkich rocznikach Akademii przeprowadzone zostaną testy selekcyjne umożliwiające rozpoczęcie treningów w obecnych grupach treningowych. Testy dla zainteresowanych grą w Akademii PGE FKS Stal Mielec przeprowadzane będą dwa razy w roku. O szczegółach procesu naboru selekcyjnego informować będziemy na bieżąco.

Comments are closed.