AKADEMIA PIŁKARSKA PGE FKS STAL MIELEC – NOWE WYZWANIA

AKADEMIA PIŁKARSKA PGE FKS STAL MIELEC – NOWE WYZWANIA

Rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Właśnie dobiegła końca druga tura Projektu Wakacje z FKS Stal Mielec.

Wszyscy trenerzy Akademii przez ostatnie 7 tygodni przyglądali się umiejętnościom piłkarskim dzieci  z Mielca i okolic podczas zorganizowanych treningów na obiektach MOSiR , którzy wzięli udział w zajęciach z piłki nożnej. Ponadto w pierwszej części projektu było sporo atrakcji, jak wyjścia do kina, wyjścia na basen pod okiem trenerów Akademii oraz wycieczki do znanych miejsc regionu takich jak: Zamek w Baranowie Sandomierskim, Muzeum Historyczne BLIZNA, Poligon Wojskowy w Nowej Dębie, piękne krajobrazy w Nadleśnictwie Tuszyma.

W czasie trwających w wakacje zajęć programowych w szczególności w ich drugiej części od 6 sierpnia prowadzono ocenę umiejętności dzieci pod kątem naboru do drużyn młodzieżowych Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec.

Dzisiaj możemy powiedzieć, że Akademia posiada nie tylko sporą ilość dzieci i młodzieży w poszczególnych kategoriach wiekowych ale również zawodnicy FKS Stal Mielec prezentują wysoki poziom sportowy.

Pod koniec drugiej tury projektu Wakacje z FKS Stal Mielec ruszyły rozgrywki w ramach rywalizacji w ligach Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Można powiedzieć, że wszystkie zespoły zanotowały udany start.

Przed nami kolejne mecze.

Kierownictwo Akademii wraz z rodzicami  życzą Naszym wspaniałym adeptom piłki nożnej samych sukcesów sportowych. Oczywiście nie zapominamy o osiągnięciach na płaszczyźnie edukacyjnej.

Wszystkiego Najlepszego w szkole i na boisku.

 

 

Comments are closed.