ZAKOŃCZENIE SEZONU 2019/2020 i RAMOWY PLAN NA LIPIEC 2020.

Z dniem 26.06.2020 kończymy sezon piłkarski 2019/2020. Był to okres dla nas wszystkich bardzo zróżnicowany. Do końca czerwca odbędą się jeszcze mecze kontrolne w niektórych grupach – Junior F2 – ale generalnie kończymy sezon i zaczynamy okres wakacji.

Z uwagi na fakt, że obecnie na wiosnę mieliśmy mniej jednostek treningowych zakładamy wznowienie treningów już 20 lipca.

Jeżeli odbywać się będą wcześniej treningi będą one wyłącznie podyktowane okresem przygotowawczym drużyn szczególnie 11-sto osobowych do nowego sezonu rozgrywkowego 2020/2021, który zaczyna się pod koniec lipca i na początku sierpnia.

Poniżej RAMOWY PLAN TRENINGÓW NA LIPIEC 2020.

Jednocześnie informujemy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników i ich rodzin w okresie wciąż trwającej pandemii w tym roku Kierownictwo Akademii i Rada Trenerów Akademii podjęła decyzję o nieorganizowaniu obozu letniego. Ryzyko wystąpienia zachorowania wśród zawodników i trenerów jest wciąż wysokie a skutki mogłyby spowodować paraliż funkcjonowania drużyn i całej Akademii.

Będziemy od 20 lipca organizować szerszy wachlarz zajęć i aktywności dla najmłodszych grup Akademii. Szczegóły wkrótce.

Tym samym mając powyższe na uwadze prosimy o zachowanie w dalszym ciągu szczególnych zasad higieny, tak aby minimalizować ryzyko zachorowań na COVID-19.

Ze sportowym pozdrowieniem Kierownictwo i Trenerzy Akademii Piłkarskiej FKS Stal Mielec.