NEWS

Nowy trener rocznika 2008

Akademia Piłkarska PGE FKS Stal Mielec informuje, iż nowym trenerem rocznika 2008 Naszej Akademii został trener Piotr Garula.

Trener Piotr Garula pochodzi z Krakowa. Posiada licencję trenerską UEFA A. Podczas swojej pracy zawodowej związany był między innymi z klubami SPEC Stal Łańcut, Resovia Rzeszów i Wisła Kraków. Od trzech lat prowadzi również Reprezentację Polski osób niesłyszących

Trener Garula odbył również wiele staży w europejskich klubach między innymi: Real Madryt, Dinamo Zagrzeb, Crystal Palace, Sparta Praga.

Nowy trener pracę z rocznikiem 2008 Akademii PGE FKS Stal Mielec rozpoczyna od czwartku 13.01.2022.

W związku ze zmianą pierwszego trenera zapraszamy wszystkich rodziców z rocznika 2008 na krótkie spotkanie organizacyjne przed treningiem w czwartek o godzinie 16:30 w ośrodku RADO RESORT.

Kontakt z trenererem:
Piotr Garula tel. 516 170 455

Nowy trener rocznika 2014

Akademia Piłkarska PGE FKS Stal Mielec informuje, iż nowym trenerem drużyny rocznika 2014 został trener Tomasz Grabiec.

Trener Tomasz Grabiec posiada licencje UEFA A, z klubem związany jest od października 2021. Pracę z rocznikiem 2014 rozpoczyna od obecnego tygodnia.

Informujemy również, że obowiązki asystenta-drugiego trenera w roczniku 2014 obejmuje trener Janusz Hynowski. Trener Hynowski posiada również licencję trenerską UEFA A.

Trenerom życzymy powodzenia w pracy z drużyną rocznika 2014 Akademii PGE FKS Stal Mielec oraz samych sukcesów szkoleniowych!

Kontakt z trenerem prowadzącym:

Trener Tomasz Grabiec tel. 781 767 678

Zmiany w sztabie szkoleniowym Akademii.

Zmiany w sztabie szkoleniowym Akademii.

Wraz z nowym rokiem doszło do zmian w sztabie szkoleniowym Akademii. Kończących się umów z klubem nie przedłużyło trzech trenerów Arkadiusz Gera, Sebastian Ryguła oraz Krzysztof Górski.

Trenerom dziękujemy za pracę w Akademii PGE FKS Stal Mielec oraz życzymy powodzenia w dalszej pracy zawodowej.

W środę 12.01.2022 ogłoszone zostaną nazwiska nowych trenerów, którzy rozpoczynają pracę w Naszej Akademii. Przedstawiony zostanie również pełen przydział trenerów do grup treningowych na rundę wiosenną.

Extreme Fitness

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera Extreme Fitness! Dzięki Extreme Fitness drużyny Akademii PGE FKS Stal Mielec w komfortowych warunkach mogą rozwijać swoje zdolności motoryczne.

EXTREME FITNESS POWSTAŁ W 2009 ROKU Z PASJI DO ĆWICZEŃ I ZDROWIA FIZYCZNEGO. POPRZEZ PROFESJONALNY TRENING, ZAANGAŻOWANIE I NIESPOTYKANĄ ATMOSFERĘ OD CHWILI ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI NIEUSTANNIE CIESZYMY SIĘ WASZYM UZNANIEM.

Oferta Extreme Fitness dostępna jest na stronie: https://exfit.pl/

Aplikacja do III cyklu certyfikacji

W związku z otrzymaniem przez Nasza Akademię Certyfikatu PZPN na kolejne lata w cyklu III, zwracamy się z prośbą do rodziców Naszych zawodników o aplikowanie w swoim profilu na stronie łączynaspilka.pl do Akademii FKS Stal Mielec S.A. na cykl III (dotyczy zawodników nowych oraz wszystkich którzy już trenują w Akademii).

Aplikowanie do III cyklu jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w treningach. W razie pytań prosimy kontaktować się bezpośrednio z trenerem prowadzącym daną grupę.

Sponsor Regionalny Akademii

ENERGIA EURO PARK Sponsorem Regionalnym Akademii PGE FKS Stal Mielec!

Z przyjemnością informujemy, iż firma ENERGIA EURO PARK Sp. z o.o. została Sponsorem Regionalnym Akademii PGE FKS Stal Mielec!

Wsparcie firmy ENERGIA EURO PARK to olbrzymia pomoc dla rozwoju piłki dziecięcej i młodzieżowej w ekstraklasowej Stali Mielec!

ENERGIA EURO PARK – INNY WYMIAR ENERGII… Innowacja, Bezpieczeństwo, Ekologia!

Zakres działalności ENERGIA EURO PARK to między innymi:

 • dystrybucja energii elektrycznej,
 • obrót energią elektryczną,
 • pełnienie funkcji operatora systemu dystrybucyjnego,
 • zarządzanie systemem elektroenergetycznym,
 • obsługa odbiorców energii elektrycznej na terenie prowadzonej działalności,
 • współpraca z producentami energii elektrycznej,
 • działalność partnerska w zakresie budowy nowych źródeł odnawialnych i kogeneracyjnych,
 • wdrażanie efektywności energetycznej poprzez systemy inteligentnych sieci – Smart Grid,
 • prowadzenie usług doradczych w branży energetycznej,
 • współpraca z władzami samorządu terytorialnego w zakresie planowania i rozwoju systemu zaopatrzenia w media,
 • współpraca z Oddziałem ARP S.A. w Mielcu zarządzającym SSE EURO-PARK.
ENERGIA EURO PARK Sp. z o.o.
Siedziba w Mielcu
ul. Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

Zapraszamy na stronę ENERGIA EURO PARK
www.eepark.pl

Wesołych Świąt!

Na ten magiczny czas świąt Bożego Narodzenia, wszystkim zawodnikom wraz z ich rodzinami, trenerom, partnerom oraz sympatykom Akademii PGE FKS Stal Mielec, życzymy wszystkiego najlepszego!

Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Rozpoczynamy przerwę Świąteczną

Rozpoczynamy przerwę świąteczno-noworoczną!

Od 20 grudnia 2021 do 2 stycznia 2022 w Akademii PGE FKS Stal Mielec trwa przerwa świąteczno-noworoczna. Do treningów wracamy od poniedziałku 3 stycznia 2022!

Wykorzystajcie przerwę do odpoczynku i naładowania akumulatorów! Po przerwie wracamy ze zdwojoną siłą!

Do zobaczenia! 🙂

Fundacja PZU wspiera Akademię Piłkarską PGE FKS Stal Mielec

Dzięki wsparciu Fundacji PZU, Akademia Piłkarska FKS Stal Mielec ma możliwość realizacji  projektu pod nazwą „Akademia Zdrowia FKS Stal Mielec – W DRODZE DO KADRY EDYCJA 2021” , co na stałe wpisuje się w działania wspierające dzieci i młodzież z Mielca i regionu.

Termin projektu: od lipca br do kwietnia 2022.

W ramach projektu REALIZUJEMY:

 1. Kilka razy w tygodniu zajęcia sportowe dla grup od Skrzata do Juniora
 2. Projekt TALENT PRO – to objęcie indywidualnym procesem szkolenia najwybitniejszych zawodników z grup najstarszych uczestniczących w projekcie – trening mentalny, taktyczny, techniczny, fizjoterapia manualna itd.
 3. Opiekę bezpłatną fizjoterapeuty dla uczestników Akademii.
 4. Udział w wielu przedsięwzięciach sportowych klubu FKS Stal Mielec SA.
  w tym w oprawach meczowych.

Nominacje KORSO dla Akademii

Dwie nominacje dla Akademii PGE FKS Stal Mielec w plebiscycie na Sportowca Mielca 2021 organizowanego przez KORSO! Wśród nominowanych znaleźli się zawodnik Kacper Cecuła – nominowany w kategorii Talent Roku i trener Mateusz Załucki nominowany w kategorii Trener Wychowawca Młodziezy.

Głosować można poprzez SMS lub kupony które znaleźć można w gazecie KORSO. do 8 stycznia 2022.

Kacper Cecuła – nominowany w kategorii Talent Roku

Kacper Cecuła urodzony w roku 2009, na co dzień występuje w drużynie w starszej kategorii wiekowej z rocznikiem 2008, z którym w ubiegłej rundzie wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Kacper to również „etatowy” reprezentant Kadry Województwa Podkarpackiego, w której jesienią wystąpił we wszystkich meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski.
Głosowanie: SMS o treści: TALENTMIELEC.10 na numer 7248

Mateusz Załucki – nominowany w kategorii Trener Wychowawca Młodzieży

Mateusz Załucki ze Stalą Mielec związany jest od najmłodszych lat. Na początku jako piłkarz, aktualnie jako trener w Akademii. Trener Mateusz jest pierwszym trenerem rocznika 2011, oraz asystentem w grupie 2010 i 2016. Pracę w Akademii Stali Mielec łączy z pracą nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 1 w Mielcu.

Głosowanie: SMS o treści: TRENERM.8 na numer 7248