FUNDACJA ARP – WSPIERA AKADEMIĘ PIŁKARSKĄ FKS STAL MIELEC.

Dzięki wsparciu Fundacji ARP możemy przystąpić do kolejnego już projektu pod nazwą AKADEMIA ZDROWIA FKS STAL MIELEC – W DRODZE DO KADRY 2020.

PROJEKT ten to  kontynuacja projektu realizowanego przez Akademię Piłkarską FKS Stal Mielec w 2019 roku. Uprawianie sportu oraz podejmowanie wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. Projekt ten ma na celu rozpowszechnianie zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną. Jest zaprojektowany do osiągania marzeń o kadrze I zespołu FKS Stal Mielec a w przyszłości kadrze narodowej i celów sportowych zarówno najmłodszych piłkarzy, jak również już tych starszych.

Jest on realizowany z wykorzystaniem wieloletnich doświadczeń nabytych w ramach funkcjonowania Stowarzyszenia FKS Stal Mielec, które wychowało wielu reprezentantów Polski w piłce nożnej. Projekt ten wypełnia wszystkie zadania statutowe Stowarzyszenia FKS STAL MIELEC (statut w załączeniu) w zakresie ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ, WYTWORZENIE ATMOSFERY ZAUFANIA I SZACUNKU DO KULTURY FIZYCZNEJ,

TERMIN PROJEKTU: 01.02.2020 – 30.06.2020