LATO Z FKS STAL MIELEC. ZAPRASZAMY NASZYCH ZAWODNIKÓW NA LETNIE OBOZY I ZGRUPOWANIA.

Zbliżają się wielkimi krokami Wakacje. Dzięki wsparciu FUNDACJI PZU oraz FUNDACJI ARP zawodnicy z naszej Akademii wezmą udział w bezpłatnym obozie sportowym zorganizowanym w Ośrodku Wypoczynkowym w Ślesinie. Udział w obozie wezmą zawodnicy z grupy trenera Gery, trenera Bajorka i trenera Pateraka.

 

 

 

Obóz planowany jest na 20 lipca br. (sobota) – wyjazd w godzinach porannych oraz powrót w niedzielę 28 lipca po południu.

Poniżej karta kwalifikacyjna dla uczestników obozu. prosimy o pilne jej wypełnienie i dostarczenie trenerom prowadzącym. Termin złożenia karty obozowej upływa z końcem maja br.

Ponadto dla starszych zawodników Akademii planujemy zorganizować zgrupowanie sportowe w okresie 29 lipiec do 2 sierpnia br. Obecnie trwaja przygotowania w zakresie uzgadniania bazy pobytowej zawodników.

Dla najmłodszych adeptów piłki nożnej z Naszej Akademii w okresie wakacji również dzięki wsparciu FUNDACJI PZU organizujemy w połowie lipca br bezpłatne warsztaty z piłki nożnej połączone z atrakcjami takimi jak kino, basen, wycieczki.

Zapraszamy ponadto do tego wydarzenia inne dzieci i młodzież z Mielca i regionu.

KARTA KWALIFIKACYJNA STAL MIELEC LATO 2019 – ŚLESIN